Amit képviselünk

Nap mint nap új megoldásokat hozunk létre a fenntartható és zökkenőmentes közösségi közlekedés érdekében. Ez csak egy erre nyitott munkakörnyezetben lehetséges. Fedezd fel, milyen érzés a csapatunk tagjának lenni.
Mi hajt bennünket..

szenvedélyünk a mobilitás iránt

A mobilitásért élünk. Célunk, hogy az iparágban a legmagasabb szintű ügyfél-elégedettséget biztosítsuk. Hisszük, hogy ez csak motivált munkatársakkal lehetséges, akik minden egyes nap élvezettel teremtenek olyan értéket, amely valóban számít. Emellett kiállunk a globális, felelős munkakörnyezet mellett is.
Nyitottság, tisztelet és tolerancia

Mindenkit szívesen látunk - és mindenkit egyénileg támogatunk.

Nemcsak az összekapcsolt mobilitás kialakításán dolgozunk, hanem a jövő munkahelyeit is alakítjuk - már ma.

Törődünk munkatársaink személyes fejlődésével

Minden alkalmazottat és vezetőt egyénileg támogatunk és átadjuk vállalatunk által az évek során megszerzett tudást és tapasztalatot.

Tanácsot adunk a munkavállalóknak és a vezetőknek, koncepciókat dolgozunk ki, és továbbképzési lehetőségeket szervezünk. Tanulási koncepciónkat folyamatosan felülvizsgáljuk és továbbfejlesztjük, hogy az a legújabb trendekre is kiterjedjen.

  •  Segítjük munkavállalóinkat személyes képességeik fejlesztésében

  • Támogatjuk vezetőinket, amikor csapataik fejlesztésén dolgoznak

  • Segítünk azoknak, akik egész szervezeti területekért felelősek, a stratégiai lépések és azok változási folyamatainak megvalósításában

  • A legkorszerűbb tanulási módszereket kínáljuk tapasztalt oktatási szakértőinken keresztül, biztosítva a Siemens-specifikus tudás megszerzését rövid időn belül

Élő és lélegző sokszínűség

Különböző gondolkodásmód, hátterek, tapasztalatok, szakértelem és egyéni tulajdonságok - ezeket értékeljük minden szervezeti szinten.

Minden tevékenységünkél, akciónknál és programunknál a lehető legtöbbet szeretnénk kihozni munkatársainkból.

Ennek érdekében arra törekszünk, hogy minden munkatársunk számára nyitott munkakörnyezetet teremtsünk - akadályozottságtól, kulturális háttértől, etnikai hovatartozástól, származástól, szexuális irányultságtól vagy nemi identitástól függetlenül.

Lehetőséget teremtünk a sokszínű tapasztalatok és interakciók számára azzal a céllal, hogy a sokszínű gondolkodásmódot érjünk el az egész vállalaton belül.

Felfedjük a rejtett gondolkodási mintákat

A tudat alatti előítéletek anélkül befolyásolhatják döntéseinket, hogy tudatában lennénk ennek. Minden ember rendelkezik ezekkel a tudat alatti gondolkodási mintákkal elvárások és preferenciák formájában - például a nemekkel kapcsolatban.

Ezek azonban gyakran megalapozatlan feltételezéseken vagy sztereotípiákon alapulnak, és akadályozhatnak bennünket abban, hogy objektív döntéseket hozzunk.

A Harvard Egyetem által létrehozott implicit asszociációs teszt azt mutatja, hogy az emberek több mint 70%-a a férfiakat a karrierhez, a nőket pedig a családhoz társítja. A Siemens Mobilitynél szeretnénk érzékenyíteni munkatársainkat ezekre a mintákra, hogy felismerjék azokat, és célzott képzéssel megtanulják leküzdeni ezeket.

Amit ajánlunk....

Felelősségteljes munkakörnyezet

Vállalati kultúránk értékei szerint élünk és így tisztességes, együttműködő és hiteles munkakörnyezetben dolgozunk. Kölcsönös tisztelet, megbecsülés, nyílt kommunikáció és az összes alkalmazott integrációja - ezek teszik különlegessé globális csapatunkat.